favorite_outline
favorite
Hoekhuis met gevel van het "Dordtse" type, waarvan de top verdwenen is. Elk der verdiepingen vooruitgemetseld, de eerste op gekoppelde zuiltjes en horizontaal aansluitend bij de waterlijst, de tweede op kraagstenen. in Heusden
Omschrijving van Hoekhuis met gevel van het "Dordtse" type, waarvan de top verdwenen is. Elk der verdiepingen vooruitgemetseld, de eerste op gekoppelde zuiltjes en horizontaal aansluitend bij de waterlijst, de tweede op kraagstenen.
Hoekhuis met gevel van het "Dordtse" type, waarvan de top verdwenen is. Elk der verdiepingen vooruitgemetseld, de eerste op gekoppelde zuiltjes en horizontaal aansluitend bij de waterlijst, de tweede op kraagstenen. Gevelsteen met het jaartal 1521.
Tags: gebouwen, woonhuizen,woonhuis,woningen en woningbcomplx
Bron: Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed - Licentie CC-0 (1.0)
location_on
Monumenten
Kaart rond Heusden
In de buurt
-
Pand waarin nog interessante pui
Pelsestraat 4, Heusden
-
Stoeppaal Pelsestraat 5, Heusden
-
Voormalige marechausseekazerne, hoekpand
Putterstraat 30, Heusden
-
Twee stoeppalen in de vorm van obelisken met zwarte cannelures
Putterstraat 30, Heusden
-
kerkelijk gebouw
Putterstraat 32, Heusden
-
format_list_bulleted
Alle monumenten in
Heusden (Noord Brabant)