favorite_outline
favorite
Voormalig Weeshuis en Latijnse school, herbouwd in 1777. Bakstenen lijstgevel met middenrisaliet waarin rijkgebeeldhouwde ingangspartij in Elburg
Omschrijving van Voormalig Weeshuis en Latijnse school, herbouwd in 1777. Bakstenen lijstgevel met middenrisaliet waarin rijkgebeeldhouwde ingangspartij
V.m. Weeshuis en Latijnse school, herbouwd in 1777. Bakstenen lijstgevel met middenrisaliet waarin rijkgebeeldhouwde ingangspartij (Lodewijk XIV-XV) met vensteromlijsting en gebosseerde bakstenen zij-pilasters. Schuiframen.
Tags: liefdadige instell.,sociale zorg, liefdadigh.,...
Bron: Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed - Licentie CC-0 (1.0)
location_on
Monumenten
Kaart rond Elburg
Recensies (1)
-
Trudy Van Schie (28 december 2021 11:47)
star star star starEr staat toch duidelijk op de gevel dat het gebouw herbouwd is in MDCCLXXVIII, ofwel 1778. Niet zoals u schrijft in 1777.
Elburg,
Gelderland, NL
,
In de buurt
-
Ongenummerde ingang naast het pand zuiderkerkstraat 2 Zuiderkerkstraat 2, Elburg
-
Huisje met zadeldak tussen topgevels alleen begane grond Zuiderkerkstraat 2, Elburg
-
Huis van Kinsbergenstraat 1, Elburg
-
Huis met gepleisterde klokgevel met zijvoluten en segmentvormige bekroning van Kinsbergenstraat 3, Elburg
-
Arent thoe Boecophuis van Kinsbergenstraat 5, Elburg
-
format_list_bulleted
Alle monumenten in
Elburg (Gelderland)